İkinci El Eşya Fatih

İkinci El Eşya Fatih

Fatih bölgesinde mi ikamet ediyorsunuz ve satmak istediğiniz Ev Eşyalarınız mı var ancak ne yapacağınızı mı bilmiyorsunuz bütün sorularınıza cevap olduğumuz gibi biz Hane Spot olarak sizler ile beraberiz mesela satmak istediğiniz bir Yatak Odası Takımınız var ve Google dan bizi Fatih İkinci El Eşya Alanlar yazarak buldunuz yapmanız gereken yukarıda ki mobil numaralardan bizlere ulaşarak satmak istediğiniz ürünlerin bilgilerini yani resimlerini veya beyaz eşya ise ürün model numaralarını göndererek fiyat alabilirsiniz. Peki fiyat aldınız çalışma prensibimizi merak ediyorsunuz çalışma prensibimiz şu şekilde sizler ile fiyatta anlaşıldığı takdirde size en yakın saha ekiplerimiz gelerek ürünlerinize bakılıyor tabi sizlerden istediğimiz en önemli şeylerden biride ürünleriniz hakkında tam bilgi vermeniz yönündedir yani ürünleriniz de kırık yanık yırtık veya deforme olmuş yerlerini bizlere söylemeniz fiyatlandırma açısından her zaman daha net olabilmemizi sağlayacaktır. Fatih 2. El Eşya Ürünlerinize bakıldıktan sonra eğer ki bir problem yok ise tamamı nakit ödeme yapılıp ürünleriniz teslim alınacaktır tekrar söylemekte fayda var ürünlerinizin taşıması Nakliyesi tamamı ile bize ait siz sadece yerini gösterin. Hane Spot saygılarını sunar... Fatih Eşya mı satmak istiyorum dediğinizi duyar gibiyim bizi arayın ne duruyorsunuz.İstanbul'un hızla gelişen bölgesi Fatih'da satmak istediğiniz Fatih 2.El Eşya mı var illaki vardır artık eskisi gibi eşyalarımı kullandım atıyım demiyorsunuz bu durumda satmak kalıyor peki nasıl satabilirsiniz öncelikle eşyalarınızın 4-5 yıllık olması sizlere yapacağımız fiyatlandırma açısından daha yüksek olacaktır. Tabi böyle söylendiğinde başka İkinci El Eşya almıyoruz gibi görünmesin tabi ki alıyoruz ve Fatih İkinci El Eşya Alım Satım olarak bölgesinde en yüksek fiyatı biz veriyoruz yukarıda ki mobil numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz yapacağınız görüşmeler sonucunda fiyatlandırma sizler içinde uygun olur ise aynı gün içerisinde gelerek tamamı nakit olmak üzere ödemesi yapılarak ürünlerinizi teslim alıyoruz ancak ürünleriniz hakkında net bilgi vermeniz gerekmektedir nedeni ise sizlerden aldığımız ürünleri bizlerde satıyoruz yani ürünlerde kırık çürük veya yırtık olduğu zaman alamıyoruz çünkü satışını yapamıyoruz. Fatih Eski Eşya Alan Yerler olarak sizlerden gelen telefonlara özenle cevap vermeye devam ediyoruz bizi arayın.

Devamı

İkinci El Beyaz Eşya Fatih

Bu işi yaptığını yıllardır kanıtlayan ve alım da yüksek fiyatı garantisi veren Hane Spot ‘un sizlere bir teklifi var Fatih İkinci EL Beyaz Eşya Alan Yerler olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz ürünlerinizin güncel resimlerini çekerek bizlere gönderdiğiniz takdirde sizlere fiyatlandırma yapılacaktır onay sonrasın da ürünleriniz sizlerin istediği gün ve saate alınacaktır. Tabi ki sadece Alım yapmıyoruz Fatih 2.El Beyaz Eşya adı altında ürün satışları da yapıyoruz. Nitekim ürünlerini satmak isteyen siz müşterilerimizin detaylı bilgi vermesi gerekmektedir. Araştırma yaptığınız zaman satım da sıfır veya sıfıra yakın ürün satanların sadece bizler olduğunu göreceksiniz. Sizler bir sorumuz daha olacak neden Beyaz Eşya alırken kazancınızın tamamına yakınını veriyorsunuz bizler yıllardır sıfır ürünleri piyasanın yüzde 20 altına satmaktayız.Son 15 yıl içerisinde evlerinde beyaz eşya olmayanlarımız yoktur. Bizler satmak istediğiniz Fatih İkinci El Beyaz Eşya ürünlerinizi satın alanlarız çalışma prensibimiz maksimum 5 yılı geçmemiş temiz kullanılmış ürünlerdir. Aksi durumlarda ürünlerinizi değerlendiremediğimiz gibi fiyatlandırmada yapılmayacaktır, müşterilerimiz ile yaşadığımız en büyük problemlerde bunlar olmaktadır. Ürünlerinizin garantisi devam ediyorsa sizlerde ki garanti belgelerini ürünlerinizi almaya gelen uzman ekiplerimize beyan etmeniz gerekmektedir aksi durumlarda ürünleriniz sizin üzerinde garantili gözükeceğinden dolayı satış yapıldığı zaman ürünlerinizin garantisi bizler tarafından verilmesi gerekmektedir bu gibi durumlarda telefon görüşmelerinde veya gönderilen resimlerde eksi bilgi olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir Fatih 2.El Beyaz Eşya Alan Yerler olarak sizlerin ürünlerinizi en yükse fiyatla bizlere satmanızı arzularken ürünlerinizi almadan çıkmamız da söz konusu olabiliyor ürünlerinizin de pas çalışmayan aksam bozukluk olduğunu uzman ekiplerimizle paylaşmanızı rica ediyoruz. Sizlerin de evlerinizde kullanmakta olduğu Beyaz Eşya ürünleriniz mi var ancak artık satmayı ve yenilemeyi mi düşünüyorsunuz o zaman yapacağınız şey çok basit Fatih İkinci El Beyaz Eşya Alanlar olarak sizlere hizmet vermekteyiz bizlere ulaşarak ürünleriniz hakkında detaylı bilgi verdiğiniz ve resimlerini gönderdiğiniz takdirde sizlere fiyatlandırma yapılacaktır ancak sizlerden istenilen ürünleriniz hakkında tam bilgi verdiğiniz takdirde tam fiyatlandırma yapılacak ve sizlerden pazarlıksız bir şekilde ürünleriniz teslim alınacaktır.

Devamı

İkinci El Mobilya Fatih

Konu mobilya olduğu zaman yıllardır sektörün de yükselmiş ve yıllarını vermiş olan Hane Spot sizlere bir teklifi var. Fatih İkinci El Mobilya Alanlar olarak yüksek fiyat garantisi vermekteyiz . Satmak istediğiniz ürünlerinizin resimlerini çekerek bizlere gönderdiğiniz takdirde sizlere bir fiyatlandırma yapılacaktır, ve yapılan fiyatlandırma sonrasın da ekiplerimiz gelerek ürünlerinizin detaylı incelemesini yapacaklardır onay verildiği takdirde ürünleriniz sizlerin istediği yer ve zaman da teslim alınacaktır. Ancak sizlerin verdiğiniz bilgiler ne kadar detaylı olursa bizlerden gelen fiyat teklifi de o denli sağlıklı olacaktır, ürünleriniz de kırık , çürüme , veya bozuk bir bölümü olduğu takdirde bizlere bilgilerini vermeniz gerekmektedir, aksi takdirde ürünleriniz teslim alınmayacaktır nedeni ise bizlere 20 yılı aşkın süredir yeni veya yeniye yakın Fatih İkinci El Mobilya ürünleri satışını yapıyoruz sizlerin sattığı gibi alım yaptığınız zaman da bizlerden yeni veya yeniye yakın ürünlerimizi satın alabilirsiniz 4 maksimum 5 yılı geçmiş ürünlerinizi satın alamıyoruz bilginize.Yıllardır oturduğunuz evden taşınıyor musunuz veya tayininiz çıktı ancak mobilyalarımı ne yapacağım diye mi düşünüyorsunuz gitmek istediğiniz yere götürmek istiyorsunuz ancak yenilerini almak sizlere daha az mı maliyetli geliyor o zaman yapmanız gereken tabi ki çok basit Fatih İkinci EL Mobilya Alan Yerler olarak 20 yılı aşkın süredir sizlere hizmet veren Hane Spot tekrar sizler ile birlikte satmak istediğiniz ürünleriniz resimlerini çekerek bizlere göndermeniz durumunda detaylı bir inceleme sonrası ürünleriniz sizlerden teslim alınacaktır ancak Fatih İkinci EL Mobilya Alanlar olarak en önem verdiğimiz ürünlerinizin temizliği ürünlerinizin problemsiz olmasına dikkat ediniz kırık yırtık ürünlerinizi teslim almıyoruz. Piyasa da çok nadir görünebilir ancak bizler temiz ürün alıp temiz ürün satışı yapıyoruz bizlere Fatih 2.El Mobilya adı altında ulaşabilirsiniz sizler ile yaptığımız görüşmelerimiz de ille de ürünlerinizi satmanız konusunda söylemiyoruz ürünlerinizin fiyat analizini de yapabilirsiniz ve emin olun piyasa da alacağınız rakamların yüzde 10 fazlasını vermeyi garanti ediyoruz nedeni ise bizler toptan alım ve toptan satım yapıyoruz.

Devamı